• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Na świecie jest bardzo dużo fantastycznych miejsc. Ciężko zatem w niezbyt długim artykule opisać najbardziej urokliwe atrakcje, ponieważ to coś nierealnego. I dlatego skupmy się nieco bardziej na zobaczeniu niesamowitych miejsc na terenie Tajlandii. Moim zdaniem Tajlandia to zdecydowanie jeden z najpiękniejszych krajów na całym świecie. Komu zwłaszcza bardzo się spodoba Tajlandia? Cóż, zapewne ludzie marzący o samodzielnym podróżowaniu, bez biur podróży powinni pamiętać, że Tajlandia to stosunkowo nietrudna destynacja turystyczna.
Zapewne są łatwiejsze państwa, na przykład Włochy, ale jeśli w grę wchodzi egzotyka, Tajlandia jest najwspanialszym kierunkiem. Tanio, bezpiecznie, a jeszcze oprócz tego można zaryzykować twierdzenie, iż Tajlandia jest niemal stworzona pod samodzielnych podróżników.
Wspaniały jest Bangkok, czyli stolica tego państwa. Co ciekawe, jest to najczęściej odwiedzana stolica na świecie. Przede wszystkim dzięki Chińczykom. Niesamowita jest także wyspa Phuket – to zapewne raj. Nieinteresująca jest Pattaya, chociaż zapewne mężczyźni szukający taniego seksu będą zadowoleni.
źródło: http://studyintheusa.pl, ld-projekt.pl, freedomtravel.pl, http://www.modnezwierzaki.pl

Inne wpisy:

Categories: Turystyka

Comments are closed.